KIUNGO ambaye ni habari ya mjini kwa mashabiki wa Yanga, Papy Kabamba Tshishimbi, ameangalia ukuta wa timu hiyo akawaambia viongozi anawaletea bonge la beki fundi.

Comments

10
kishagi john kishagi 11:31 am February 18, 2018

Message… vzr

Ayoub Katuga 5:53 pm March 1, 2018

Hongera sana Yanga kwa Ushundi mfululizo…. Lakini naomba muongeze mazoezi ya pumzi.
wachezaji wanachoka haraka sana. Papy Kabamba Tshishimbi – yuko vizuri sana. napenda sana uwepo wake uwanjani.

Guestexafe 5:05 pm March 4, 2018

guest test post
bbcode
html
http://temresults2018.com/ simple

Online Payday Loans 5:28 am March 7, 2018

installment loans payday loans direct lenders installment loans no credit consolidation loans

Loan Cash 8:51 am March 12, 2018

installment loans no credit installment loans pre approved loan direct lender installment loans

A Payday Loan 1:10 am March 15, 2018

installment loans get personal loan installment loans usa loan

Getting A Loan 8:05 pm March 20, 2018

installment loans direct lender installment loans loans to build credit get a loan without credit

Easy Payday Loan 5:38 am March 24, 2018

bad credit installment loans cash loans chicago direct lender installment loans online signature loans

Loans For Bad Credit 3:27 am March 26, 2018

installment loans installment loans installment loans no credit installment loans

Online Loans 1:31 am March 27, 2018

installment loans online installment loans no credit check installment loans guaranteed installment loans online